KLUB MALUCHA zaprasza na PONIEDZIAŁKOWE ZAJĘCIA z naszymi Krasnalkami!

W każdy poniedziałek zaskoczymy Wasze Dzieciaki ciekawymi zajęciami! Wyruszcie razem z nami w podróż do świata dziecięcych zabaw! Sprawdź co będzie się działo!

ODKRYWAJ Z GULIWEREM!
A czy Ty wiesz co drzemie w Twoim dziecku? Może akurat Mały Odkrywca!  W ramach KLUBU MALUCHA, nasza Bawialnia zmieni się w piekarnię, warsztat samochodowy, księżyc, a nawet w amazońską dżunglę! Razem z nami Dzieci będą odkrywać świat dorosłych przy pomocy zmysłów! Będziemy wbijać, układać, smakować, wąchać, budować i poszukiwać! O tak! Witaj przygodo!

TWÓRZ Z PICASSOLINĄ
Jeśli ściany w Twoim domu zdobią nie tylko obrazy w ramkach, ale także te bezpośrednio na nich oraz na tej pięknej, nowiutkiej kanapie… to znak, że powinieneś przyprowadzić swoje Dzieciaki na Kreatywne zajęcia w Klubie Malucha! Na tych zajęciach Dzieci będą mogły wyrazić siebie na różne sposoby! Porysujemy, polepimy, pokleimy a na koniec namalujemy wspólnie jedno wielkie arcydzieło!!! Tak przecież zaczynali wszyscy wielcy artyści!

GRAJ Z BADUMDUSIEM!
Czy u Twoich Dzieci wszystko gra? Jeśli tak, to te zajęcia są dla nich! Jogurtowe bębenki? Kaszane grzechotki? Czemu nie? Na tych zajęciach stworzymy niepowtarzalny zespół! Gramy na wszystkim co wpadnie nam w łapki! Do tego tańce i muzyka! Niech twoje Dzieciaki dadzą się ponieść!

O tym jakie zajęcia będą w dany poniedziałek będziemy informować na naszym profilu na portalu Facebook 🙂